Licytujmy i pomóżmy chorej na raka Izie Partyce!

Przed kilkoma tygodniami informowałem Was o chorej grudziądzance – Izabeli Partyce, która zmaga się ze złośliwym nowotworem kości. Od paru dni na portalu Allegro trwają aukcje charytatywne „Wiosna dla Izy”. Cały dochód zostanie przeznaczone na dalsze leczenie w Chinach.

Link do artykułu: „Nie poddam choćby nie wiem co…”

Wśród wystawionych przez organizatorów akcji przedmiotów nie brakuje piłkarskich pamiątek. Najbardziej okazale prezentują się koszulki Lecha Poznań (oryginalna meczówka, z nr i nazwiskiem) z podpisem reprezentanta Polski Rafała Murawskiego oraz Olimpii Grudziądz (replika) z autografami zawodników pierwszej drużyny.

Aukcje charytatywne „Wiosna dla Izy”

Iza przebywa w Chinach

Obecnie Izabela Partyka przebywa już w Chinach. Jej pogarszający się stan zdrowia zmusił rodzinę i przyjaciół do wcześniejszego odprawienia 18-latki do kliniki w Tianjin.

Od czasu pobytu w chińskim szpitalu do Polski napływają mało optymistyczne informacje. Iza, jak okazało się w ubiegłym tygodniu, nie może być leczona według wcześniej ustalonemu trybowi (medycyna nuklearna). Powodem jest istniejące zagrożenie wystąpienia stałego paraliżu ciała. Młoda grudziądzanka przyjmuje obecnie chińską odmianę chemioterapii. Jest nieco mniej szkodliwa i ma doprowadzić do zmniejszenia uciskających guzów. W szczególności tych, znajdujących się wokół miednicy i kręgosłupa.

Zapraszam do licytacji!

Reklamy