Kim Jestem?

Nazywam się Łukasz Piekarski. Dzięki za odwiedziny mojej witrynki!

Pytacie skąd się wziąłem i dlaczego zdecydowałem się założyć własną stronę w internecie… Na świat przyszedłem 27 października 1990 roku w nadwiślańskiej miejscowości Grudziądz, w której mieszkam po dziś dzień i nie mam zamiaru opuszczać. Wbrew wielu negatywnym opiniom i sugestiom wierzę, że w tym mieście można zdziałać wiele i jeszcze więcej. W swoim życiorysie mam jeden epizod pozamiejski. Przez kilka miesięcy bytowałem po ziemi toruńskiej i mimo zacnych planów z nią związanych wróciłem niczym syn marnotrawny na własne „śmieci”.

Już od dłuższego czasu staram się być niezwykle aktywny. Angażuję się w projekty, głównie wywodzące się z inicjatywy młodych ludzi. Pracuję również zawodowo… Od niespełna pięciu lat umiłowałem sobie jedno marzenie, jedną pasję, jedną drogę życiową – dziennikarstwo i w tym się spełniam. Internetowa Telewizja Miejska w skrócie „i-TVM” – to miejsce, w którym obecnie spędzam i poświęcam swój każdy dzień z życia.

Jak każdy człowiek mam mnóstwo innych zainteresowań. Sport, fotografia, historia (z pewnym wskazaniem na jedną dziedzinę), no i astronomia. Oczywiście tzw. „zajawki” pojawiają się i znikają niczym pieniądze w naszych portfelach. Ja jednak staram się korzystać i wynosić z nich jak najwięcej!

Spodziewam się, że na wielu stronach znanych osobistości znajdziecie znacznie szersze opisy i notki biograficzne. Ja generalnie nie lubię rozpisywać się na temat swojej osoby. Jeśli macie pytania to szukajcie mnie na facebooku oraz pod adresem piekarski.lukasz@o2.pl. Niniejszą zakładkę postaram się aktualizować na bieżąco!

Reklamy

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Google photo

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s